PRAKSİS GENÇLİĞİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRAKSİSAnasayfaPRAKSİS TVLatest imagesGaleriAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» MISIR'DA NELER OLDU?
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 10:41 pm tarafından olric

» 2010 YILININ EN İYİ 10 FİLMİ!!!
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 10:42 am tarafından olric

» ALSANJACK - Çisem ERKAYA
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimePtsi Ara. 27, 2010 2:18 pm tarafından olric

» Iraklıları insan olarak görmüyordum
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 11:31 am tarafından olric

» RANDEVU İSTANBUL FİLM FESTİVALİ..
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 11:03 am tarafından olric

» İnsan Hakları Belgesellerinde Rachel...
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:23 am tarafından olric

» ALAVARA
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 10:48 am tarafından yoldaş

» NEFRET SUÇLARINA KARŞI BULUŞUYORUZ...
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 10:30 am tarafından yoldaş

» rockmanifesto - küçük iskender
28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 11:53 pm tarafından yoldaş

Similar topics
PRAKSİS HABER LİSTESİ
Click to join gencpraksisdergisi

Genç Praksis Dergisi haber listesine gitmek için tıklayın!

EMEK HABERLERİ

28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI

YazarMesaj
olric
Praksist - Yazar
olric

28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Empty
MesajKonu: 28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI   28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 12:31 pm

sonunda bitti tüyap..valla 5.miydi 6.mıyd ben de unuttum artık sayısını.. amaizmirle birleştirilirse sanırım 10 tüyap deneyimi yaşadık.bizim için artık klasikleşen, dergi veya belgeselimizi paylaşma, panellere katılma , ürünlerimizi yazarlarla/aydınlarla paylaşma gibi işler gayet verimli geçti bu yılda..Praksis hep boyundan büyük işlere kalkıştı bugüne kadar, gene öyle oldu.. büyük bir vurdumduymazlığın ve üretme kabızlığının yaşandığı bu zamanlarda bir belgesel üretmeye kalkmak zaten yeterince cesur bi işti. bitirdik ve şimdide dağıtıyoruz..tüyapta aldığımız tepkiler gerçekten inanılmaz boyutta ..işte bi tanesi: Selamlar.07/11/09 Cumartesi günü saat 14 gibi Genç Praksis Dergisi standınızı ziyaret etmiş ve "12" adlı belgeselinizden satın almıştım.Belgeselinizi izledim ve çok beğendiğimi belirtmek için yolluyorum bu mesajı size. Konu başlıklarının tasnifi, anlatımın etkileyiciliği, konukların katkıları ve en önemlisi, sarf ettiğiniz emeği ve gösterdiğiniz özeni çok takdir ettim. Elimdeki belgeselinizi tüm arkadaşlarıma izletmeye çalışacağım. Takipteyim. Yine görüşmek üzere. -Samet
olric
Praksist - Yazar
olric

28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Empty
MesajKonu: Geri: 28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI   28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 12:33 pm

böyle onlarca mesaj alıyoruz okuyucularımızdan/destekçilerimizden.. kimsenin şüphesi olmasın..belgeseli çekerkende, bi panelde not tutarken de ya da 6-7 ekimde IMFye misafirperverliğimizi gösterirkende aynı inanç ve iradeyle sarıldık işlerimize, bundan sonra da böyle olacak..

28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 28. TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI
» 14. İzmir Tüyap Kitap Fuarı
» İSTANBUL BELGESEL GÜNLERİ'NE KATILIYORUZ...